Narkotyki w wynajmowanym mieszkaniu w Augustowie. Dwudziestolatkowi grozi do 10 lat więzienia!
Policja podejrzanego dwudziestolatka miała już na oku od dłuższego czasu. Dopiero jednak na początku lutego doszło do formalnego zatrzymania. W wynajmowanym pokoju znaleziono spore ilości substancji psychoaktywnych w różnej formie. Zatrzymanemu grozi do 10 lat więzienia.
Kontrola pokoju, który wynajmował dwudziestolatek wykazała obecność wielu narkotyków. Były to torebki foliowe z biały kryształem a także susz. Znaleziono również uprawę około 40 grzybów halucynogennych. W sumie było to 28 gramów marihuany i 24 gramy klefehdronu.
Mieszkaniec Augustowa trafił do aresztu policyjnego, gdzie ze względu na podejrzenie działania na niekorzyść prowadzonego śledztwa, spędzi trzy miesiące. Po postawieniu oficjalnych prokuratorskich zarzutów, dwudziestolatek stanie przed sądem. Zgodnie z obowiązującym prawem, za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz ich rozpowszechnianie, grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. O jego przyszłości zadecyduje sąd.

Pijany kierowca spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia
CZWÓRKA ZATRZYMANA ZA KRADZIEŻ TELEWIZORÓW W AUGUSTOWIE
Mężczyzna w areszcie po brutalnym rozboju w Lipsku
OSZUSTWO W INTERNECIE: FAŁSZYWA OFERTA PRZYCZEPY
Kobieta zniszczyła okno, a potem zaatakowała 61-latkę na cmentarzu
Włamanie do sklepu i zatrzymanie z amfetaminą – 45-latek w rękach policji